Wynajem osuszaczy powietrza i wentylatorów Poznań

Dla zainteresowanych proponujemy wynajem osuszaczy powietrza oraz wentylatorów do osuszania na terenie Poznania i okolic (woj. wielkopolskie). Dysponujemy nowoczesnymi osuszaczami przodującej marki TROTEC, przeznaczonych do osuszania pomieszczeń małych, średnich i dużych, zarówno dla domów rodzinnych, jak i magazynów i biurowców.

zdjęcie wentylatora i osuszaczy
dwa wentylatory
osuszacze trotec
osuszacz trotec okrągły

Co oferujemy?

Nasi specjaliści doradzą, jaka ilość i rodzaj urządzenia będzie najlepsza. Dobieramy osuszacze na podstawie potrzeb oraz czasu, jaki ma być poświęcony na osuszenie całego obiektu. Robimy to uprzednio przeprowadzając analizę budynku, a także wywiadu z Klientem w celu ustalenia jego oczekiwań i możliwości budżetowych. Zapewniamy również pomoc i udzielamy wskazówek dotyczących metody osuszania i dobrania parametrów wentylatora, aby cały proces był jak najbardziej skuteczny i trwały na przyszłość.

Co więcej, oferujemy darmową dostawę osuszaczy na terenie Poznania i okolic oraz montaż i instruktaż obsługi urządzeń. Wentylatory do osuszania, jak i całe osuszacze potrafią być duże, dlatego mając na uwadze komfort i spokój zamawiającego dowozimy sprzęt samodzielnie, na adres wskazany przez Klienta. Za wszystko wystawiamy fakturę VAT.

Dla kogo wynajem osuszaczy?

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne osuszacze powietrza adsorpcyjne oraz kondensacyjne, od znanego i cenionego producenta TROTEC. Od lat słyną jako urządzenia niezawodne i bardzo wydajne, dzięki czemu zapewniają wysoką jakość pracy i skuteczność w procesie usuwania wilgoci każdego rodzaju obiektu. W dodatku są bardzo oszczędne i ekologiczne, gdyż nie pochłaniają za dużej ilości energii elektrycznej. Z kolei wentylatory do osuszania służą do zwiększenia cyrkulacji powietrza podczas suszenia pomieszczeń z pleśni i grzybów, zwiększając tym samym skuteczność pracy samych osuszaczy.

Ze względu na ich jakość i różnorodność dostępne są modele osuszaczy i wentylatorów dla domu, obiektów biznesowych oraz dla instytucji. Oferujemy wynajem osuszaczy i wentylatorów dla domów jednorodzinnych, mieszkań w blokach oraz pojedynczych pomieszczeń takich jak piwnica, garaż bądź strych. Wspaniale poradzą sobie z nadmiarem wilgoci na ścianach, posadzkach i sufitach, skutecznie usuwając pleśń i ciemne plamy. To samo dotyczy budynków komercyjnych (np. galerie handlowe, magazyny, parkingi podziemne, sklepy i biura) oraz instytucji pokroju szkół, przedszkoli, przychodni i szpitali.

Są to urządzenia w pełni bezpieczne i sprawdzone.

Jak poprawnie ich używać?

Efektywność tych urządzeń zależy również od ich prawidłowego użytkowania. Przede wszystkim trzeba zadbać o temperaturę pomieszczenia – musi wynosić powyżej 20 stopni Celsjusza, aby osuszacz i wentylator działały najwydajniej. Z osuszaczy i wentylatorów korzysta się tylko w pomieszczeniach zamkniętych i jeśli w budynku panuje wilgotne powietrze w przedziale od 30 do 90 procent. Ściana z kolei powinna mieć grubość do 1 m.

Zanim zacznie się osuszać obiekt, trzeba zadbać o skrzętne zamknięcie pokoju i nie dopuszczenie do niego żadnego powietrza. Dotyczy to drzwi, okien, a nawet otworów wentylacyjnych. Urządzenie należy postawić na środku pomieszczenia.

Wynajem osuszaczy Poznań - Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz osuszacze powietrza? A może wentylator? Jesteśmy dostępni na terenie Poznania, jak i całego województwa wielkopolskiego. Cena za wynajem wentylatorów do osuszania oraz osuszaczy powietrza zależne jest od ilości potrzebnego sprzętu i czasu na jego użytkowanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, skontaktowania się z nami telefonicznie lub poprzez e mail, aby ustalić szczegóły.